Nowohucki Uniwersytet Dzieci: maj 2019

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Nowohucki Uniwersytet Dzieci jest wyprawą do świata nauki z  wykładowcami najlepszych krakowskich uczelni wyższych w roli przewodników! Na zajęciach Wydziału Przyrodniczego obalimy wiele mitów. Pokażemy ciekawostki z świata przyrody, chemii i fizyki. Na każdych zajęciach wciągamy dzieci i rodziców do pracy nad ciekawymi doświadczeniami i eksperymentami.

11 maja (sobota), 10.30, sala 006
Wydział Przyrodniczy – Z czym kojarzy nam się lato?
WAKACJE! Niestety jeszcze nie… Można za to cieszyć się już ciepłymi i długimi dniami. Skóra przybiera ciemniejszy odcień. Zwierzęta i owady pracują już na całego! Na zajęciach wspólnie przygotujemy kilka doświadczeń, które kojarzą nam się z latem.
bilety – 30 zł

18 maja (sobota), 10.30, sala 006
Wydział Przyrodniczy – Glutkowe eksperymenty
Wiemy jak dzieci uwielbiają zabawę z glutkami. My też! Dlatego robimy je jeszcze raz. Dla tych, którzy przegapili poprzednie glutowanie i dla tych którzy ponownie chcą się z nami pobawić.

25 maja (sobota), 10.30, sala 006
Wydział Przyrodniczy – Koncert życzeń
Jak co roku na ostatnich zajęciach wykonamy ulubione Wasze doświadczenia. Czy to będzie tęcza w próbówce czy ciecz nienewtonowska? To już od Was zależy.
bilety – 30 zł

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.