Koncerty Mistrzejowickie: Gdy żyjesz nadzieją…

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 14 kwietnia 2019, 18:00

Koncerty Mistrzejowickie to cykl wydarzeń muzycznych organizowanych przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida we współpracy z Parafią pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego i Radą Dzielnicy XV. 14 kwietnia w kościele na osiedlu Tysiąclecia wystąpi Janusz Saługa – w programie koncertu znajdzie się poezja śpiewana do utworów ks. J. Twardowskiego, C. K. Norwida, K. Węgrzyna, W. Bąka i innych twórców.

Janusz Saługa – poeta, bard i wykonawca poezji śpiewanej do tekstów własnych oraz ks. Jana Twardowskiego, Wojciecha Bąka, Wojciecha Wencla i innych. Jest autorem siedmiu płyt. Zawsze bardzo starannie dobiera teksty do komponowanych i wykonywanych przez siebie utworów – poszukuje takich, które współbrzmią z tym, co mu gra w sercu i prowadzą do odkrywania sensu życia. W tekstach często sięga do przeszłości, by ją ponownie wydobyć, uwydatnić jej blask i sens w teraźniejszości. W pieśniach, które wykonuje, nieustannie wybrzmiewa tęsknota za tym, co dobre, szlachetne, prawdziwe i piękne.

Wykonawcy:
Janusz Saługa - gitara, śpiew
Gabriela Pasternak - skrzypce,
Bartłomiej Zdziech - trąbka, flet,
Jan Saługa - trąbka, harmonijka ustna.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.