ACO Project w ArtCafe Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 kwietnia 2019, 21:00

ACO Project to kompilacja kilku różnych charakterów i upodobań muzycznych, połączona jednym wspólnym zamiłowaniem do dźwięków. W miksie otrzymali pulsujące i porywające tyłki z krzeseł brzmienie oraz kruszącą serca największych twardzieli wrażliwość. Mimo, że ich działalność na rynku muzycznym jako zespołu nie przekracza dwóch lat, doświadczenie sceniczne i muzyczne każdego z członków zespołu sprawia wrażenie, jakby istnieli od zawsze i stuprocentowo przekłada się na niezapomniane wrażenia, flow i dobrą energię, która na długo potrafi naładować akumulatory. Na koncertach spotykają się z fantastycznym odbiorem oraz powracającą równie silną energią i radością ze strony słuchaczy.

Obecnie pracują nad płytą, o której mówią: „U nas w zespole panuje równouprawnienie i zrozumienie. Nie ma sztywnych zasad co do stylistyki muzycznej. Bardzo cenimy sobie swobodę, naturalność i wrażliwość muzyczną każdego z osobna, dlatego przygotowywany przez nas materiał będzie bardzo różnorodny. Ta płyta będzie małą osobistą opowieścią każdego zostawiającego nań dźwięki!”

SKŁAD:
Beata Ryś – wokal
Marcin Chryczyk – bas
Grzegorz Jaromin – perkusja
Florian Oskwarek – gitara
Robert Jastrzębski – instrumenty klawiszowe

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.