Kiermash | Wiosna w muzeum

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią... znów nadchodzi Kiermash. Zadbajcie o to, żebyście ten nowy rok zaczęli w najlepszym stylu!

Jeśli podobnie jak my uwielbiacie piękne rzeczy, Kiermash będzie idealną okazją, by nie tylko kupić sobie kilka na własność, ale także zrelaksować się w otoczeniu najlepszego designu od BoConcept. Specjalnie dla Was najlepszą kawę w mieście zaparzy Tektura Cafe - Krupnicza i Tektura Cafe - Kleparz. Do kawy będą przekąski - ciasta, kanapki i zupy.  A dla bardzo głodnych? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków (Skwer Judah - Food Truck Square). Frytki belgijskie, burgery, maczanka, naleśniki, sushi... dla każdego coś dobrego!

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają: „Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.