Szkwałowiska: Seszele – smak raju i rumu

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 19 czerwca 2019, 20:00

Wcale nie przesadzamy pisząc o Seszelach, jako o raju na ziemi. To w istocie magiczne miejsce urzekające swoją egzotyką. Słyszeliście kiedyś o frutbatach, przyjaznych nietoperzach olbrzymach żywiących się owocami? A może zafascynują Cię parki narodowe, gdzie ogromne żółwie traktowane są jak królowie? Odwiedź nasze sanktuarium, z którego po tym sjaldowisku na pewno wyjdziesz odmieniony i zrelaksowany.

Jakub Sepielak - to człowiek, którego w środowisku żeglarskim nie trzeba przedstawiać. Obecnie Komandor MKM Szkwał, w klubie od 1994 roku. Jest Kapitanem, Instruktorem żeglarstwa, Członkiem Komisji Egzaminacyjnej. Niespokojny duch, który bez żeglarstwa nie wyobraża sobie życia.
Zaraża pozytywną energią i determinacją, nigdy nie traci dobrego humoru.
O niczym nie opowiada z takim zapałem i fascynacją, jak właśnie o Seszelach.

***
Szkwałowiska – to cykl żeglarskich slajdowisk opowiadający o rejsach członków naszego klubu MKM Szkwał. Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa, podróżowania oraz czerpania z życia pełnymi garściami.
Pragniemy dzielić się naszą pasją i zwariowanymi przygodami z innymi.  Każde slajdowisko podzielone jest tak, aby zainteresować niezainteresowanych, rozkochać podróżników w żeglowaniu, a żeglarzy wyposażyć w nową wiedzę na temat charteru jachtu oraz niedogodności jakie mogą w związku z tym wystąpić.  Oprócz podziwiania fauny i flory otrzymasz praktyczną wiedzę, o tym czego można się spodziewać żeglując czy podróżując w tamte rejony. Co ze sobą zabrać z Polski, czego unikać, co jest 'must have' do zwiedzenia oraz ile to wszystko kosztuje?

Dziennik pokładowy nastepnych spotkań:
☀ 13.02 – Wyspy Kanaryjskie okiem żeglarzy i podróżników | Marcin Filipiak
☀ 13.03 – Ż jak żaglowiec | Michał Turek
☀ 10.04 – Let’s Majorka | Łukasz Pudełko
☀ 15.05 – Dzikie Karaiby - śladami Jacka Sparrowa | Jan Olszewski
☀ 19.06 – Seszele – smak raju i rumu | Jakub Sepielak
☀ 17.07 – Chorwacja po sezonie | Sławek Pęgiel, Piotr Krawczyk

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.