„Assassination Nation” – pokazy w KPB

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 23 listopada 2018 - piątek, 30 listopada 2018

Wszyscy kojarzymy miasteczko Salem i wydarzenia, które rozgrały się tam 326 lat temu. Ówczesne polowanie na czarownice w dzisiejszym języku można określić słowami: masowa histeria, shaming, trolling, fałszywe oskarżenia, hipokryzja, mobbing mentalny, zew krwi. ASSASSINATION NATION pokazuje, że współczesne Salem nie jest wcale oddalone od tamtych czasów.

ASSASSINATION NATION | Assassination Nation
reż. Sam Levinson, USA 2018, 108' (in EN with PL subtitles)
Wszystko zaczyna się gdy telefony i komputery mieszkańców tego 17-tysięcznego miasteczka zostają zhakowane, a każdy sekret wychodzi na jaw. Cztery najlepsze przyjaciółki Lily (Odessa Young), Bex (Hari Nef), Em (Abra) i Sarah (Suki Waterhouse) kończą ostatnią klasę liceum. Cała ich rzeczywistość to internet i social media. Gdy pierwszą ofiarą hakera pada lubiany dyrektor szkoły dla dziewczyn jest to tylko kolejny powód do śmiechu. Sytuacja szybko się zmienia, bo na jaw wychodzą kompromitujące je wiadomości, zdjęcia, wideo i wszystkie tajemnice, a gdy podejrzenie przecieku pada na Lily, przyjaciółki stają się obiektem polowania rozwścieczonej, głównie męskiej, społeczności.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.