„Our wine is blood” – pokaz filmu an ENO EXPO

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 9 listopada 2018, 12:00

„Our blood is wine”... to film o niezwykłym świecie wina. Tego prawdziwego, naturalnego, produkowanego od pokoleń w Gruzji.
Reżyserka Emily Railsback oraz wielokrotnie nagradzany sommelier Jeremy Quinn, zabierają nas w piekną i fascynującą podróż dotykającą wielowiekowych tradycji winiarskich w Gruzji. Odwiedzamy z autorami filmu małe wioski i działających tam producentów, wytwarzających wina w zakopanych w ziemi amforach – kwewri. Metoda ta wpisana została na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO”. Powrót do korzeni, do głębokich tradycji winiarskich jest obecnie w Gruzji niezwykle silny. Zobaczcie jak wino może być naprawdę blisko związane z naturą!

Film z napisami w języku angielskim.

Projekcja odbędzie się w sali Budapeszt A-B.
Prowadzący: Mariusz Kapczyński - dziennikarz i krytyk winiarski, założyciel i redaktor naczelny serwisu Vinisfera.pl

Prosimy o MAILOWE POTWIERDZANIE swojej obecności na spotkaniu, gdyż kliknięcie opcji "Wezmę udział" czy "jestem zainteresowany" NIE OZNACZA, że zostaną Państwo wpisani na listę obecności. Zgłoszenia (imię nazwisko + dopisek "Our blood" w tytule)
Zgłoszenia:

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.