MSM #2: Middle Finger, Dziewczęta, Alyson Vane

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 10 sierpnia 2018, 19:00

Na MSM #2 wystąpią:

Middle Finger
„Nasze środkowe palce są zdecydowanie dłuższe od pozostałych naszych palców i mamy ich pięć, a nawet dziesięć. Wracamy po kilku tygodniach nieobecności”.

www.middlefinger.pl

Dziewczęta
Melancholijny zespół, który poszukuje środka między piosenką, transem a hałasem. W ich muzyce jest wszystko - tęsknota, obawa, jest senność, mary i miłość. Są też inspiracje i wpływy z najwyższej półki – jest Rojek i Ścianka, jest Slowdive i Ride. Przewrotnie w składzie zespołu Dziewczęta nie ma ani jednej dziewczyny – jest grupa przyjaciół, którzy wiedzą co robią, wiedzą co chcą grać i robią to dobrze. Jeśli tęsknisz za trójmiejskimi historiami, warto sprawdzić, co czai się w tych krakowskich.

YT: youtube.com/dziewczeta
FB: facebook.com/zespoldziewczeta

Alyson Vane
Krakowski kwartet elektro-rockowy, który w swej twórczości stawia w głównej mierze na to, by pod płaszczykiem żywiołowych i pełnych energii koncertów przemycić chroniczną depresję swoich twórców.

YT: youtube.com/AlysonVane
FB: facebook.com/AlysonVane/

+TBA

after party:
P98
+TBA

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.