Pełnia

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 27 lipca 2018, 20:00

Koncert „Pełnia” to 12 utworów mówiących o intymnej relacji mężczyzny do kobiety. Utwory są cichym balsamem, bawią grą słów, mówią o podróży kobiety i mężczyzny, o ich jedności, różnicach, podobieństwie.

Premiera tego, koncertu odbyła się w 2017 r. w Piwnicy pod Baranami, muzykę skomponował Paweł Sopel student wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie, słowa i śpiew Krzysztof Stanio aktor, artysta na, co dzień tworzący w Krakowie, gościnnie wystąpi pianista Hiroshi Kurotaki absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, który wspólnie z Krzysztofem wykona utwór Marka Grechuty pt. „Ocalić od zapomnienia”.

„Rodzenie się tego autorskiego materiału to była wyjątkowa podróż, myślę, że połączyło nas wspólne odczuwanie, pewne ukryte subtelności, które może na, co dzień są mniej widoczne, jednak to one tworzą klimat całego koncertu. Hiroshi Kurotaki? Zawsze zaczyna się od przypadkowych spotkań, to wspaniały pianista podobnie zresztą jak Paweł. Ufam, że nasz tercet zapadnie publiczności w pamięci. „Pełnia” to żyjący organizm i to jest piękne".

udostępnij

więcej

  • 30 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.