Rockoteki w Scenie54

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Czwartkowe Rockoteki to nowy cykl imprez, na których możesz się wyszaleć do ostrzejszych dźwięków. W lipcu zagra dla was dwóch DJ’ów: Greg i Joobs.

DJ Greg - od 20 lat związany ze sceną muzyczną. Wychowany na rocku, poprocku i rocku alternatywnym. DJ, perkusista, realizacje live, studio nagraniowe, spektakle... wszystko kręci się wokół muzyki. Niezliczone zespoły, koncerty, nagrania, imprezy. Angażuje się tylko w te działania, w które wierzy, co gwarantuje pełne oddanie sprawie.

DJ Joobs został wychowany na muzyce przełomu lat 80. i 90., który ukształtował swój gust muzyczny w oparciu o takich wykonawców jak Pink Floyd, Depeche Mode, Dire Straits, Marillion, Metallica, Iron Maiden i Black Sabbath. Szuka wspólnych mianowników - tempa, tonacji, zbieżności w tekście czy energii płynącej z połączenia dwóch utworów, dzięki której parkiet przyciąga wszystkich bez wyjątku.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.