WASTE7AND TOUR, Riverside w Studio

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 20 października 2018, 19:00

Riverside wyrusza na trasę koncertową „WASTE7AND TOUR 2018” promującą najnowszy album Riverside zatytułowany „Wasteland”, który ukaże się pod koniec września tego roku.

Siódma płyta warszawskiego zespołu to jednocześnie pierwszy album nagrywany jako trio. „Ponieważ dwa lata temu »skończył nam się świat«, zdecydowaliśmy, że najnowszy album będzie w klimatach »postapokaliptycznych«. Przymierzaliśmy się do nich już od dawna, ale teraz historia będzie miała o wiele głębsze znaczenie. Skoro klimaty »post-apo« to i dużo cięższa i mroczniejsza muzyka, wciąż jednak klimatyczna i pełna przestrzeni, z dużą ilością żywych instrumentów” - pisali muzycy na swojej stronie internetowej. Teraz ujawnili, że nowa płyta będzie składać się z dziewięciu premierowych kompozycji. Wiele z nim usłyszymy zapewne na zbliżającym się koncercie w krakowskim Klubie Studio.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.