Ktoś ci się przygląda – promocja książki Katarzyny Misiołek

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 17 maja 2018, 17:00

Biblioteka Jagiellońska zaprasza na promocję najnowszej książki Katarzyny Misiołek Ktoś ci się przygląda w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej.

Katarzyna Misiołek - krakowianka, rocznik 1974. Z wykształcenia filolog polski, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Przez kilka lat mieszkała w Rzymie, który od tej pory jest szczególnie bliski jej sercu. Po powrocie do kraju rozpoczęła współpracę z kilkoma wydawnictwami prasowymi, wcześniej bywała tłumaczką, radiową pogodynką i hostessą. Interesuje się turystyką, psychologią, medycyną niekonwencjonalną i tarotem. Uwielbia kino i literaturę grozy. W wolnych chwilach pisuje krótkie horrory, które upycha później po szufladach, względnie wrzuca do folderów swojego przemęczonego laptopa.

W wydawnictwie Muza dotychczas ukazało się sześć powieści jej autorstwa: Niekochana (2014), Ostatni dzień roku (2015), Dziewczyna, która przepadła (2016), Ironia losu (2017), Nie podchodź bliżej (2017) i Julia zaczyna od nowa (2017).

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.