DKF Kropka: „Jeszcze nie koniec”

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 17 maja 2018, 18:00

W majowym DKFie znajdzie się „To jeszcze nie koniec” w reżyserii Xaviera Legranda - film będący prawdziwym emocjonalnym tajfunem, który porusza od pierwszej do ostatniej sekundy. „Jeszcze nie koniec” okazał się czarnym koniem zeszłorocznego festiwalu filmowego w Wenecji. Zachwycił nie tylko widzów, ale i jury - Xavier Legrand wyjechał z Włoch z prestiżową nagrodą Lew Jutra, przyznawanego dla najlepszego debiutanta. Wstrząsający i mądry. Fenomenalnie zagrany i wyreżyserowany film, który wbił nas w fotel!

„Jeszcze nie koniec” (93 minuty) reż. Xavier Legrand
Dramat, Francja, 2018, wyst.: Denis Ménochet, Léa Drucker, Thomas Gioria
Miriam i Antoine Besson są po rozwodzie. Miriam chciałby uzyskać wyłączną opiekę nad synem Julienem, aby ochronić go przed ojcem, który - jak twierdzi - jest brutalny. Z kolei Antoine przedstawia siebie jako lekceważonego rodzica. Przydzielony do sprawy sędzia zarządza wspólną opiekę nad dzieckiem. Julien staje się zakładnikiem narastającego konfliktu pomiędzy rodzicami. Przyparty do muru stara się zapobiec najgorszemu.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.