Wycieczki rowerowe po Krakowie z przewodnikiem

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 25 listopada 2018, 12:00

Urząd Miasta Krakowa zaprasza wszystkich, którzy chcą nauczyć się bezpiecznego i przyjemnego podróżowania na rowerze po mieście, na serię edukacyjnych wycieczek rowerowych.

To będzie już ostatnia w tym sezonie rowerowa wycieczka z przewodnikiem po Krakowie. Zakończy długi i bardzo ciekawy cykl rowerowych przejażdżek po Krakowie promujących zrównoważoną mobilność, a organizowanych przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Dla każdego uczestnika drobny upominek!

Ostatnia w tym roku wycieczka z przewodnikiem odbędzie się w niedzielę, 25 listopada pod hasłem „Szlaki polskich noblistów”. Zbiórka na placu Wszystkich Świętych przed budynkiem Magistratu o godz. 12.00, zgłoszenia przyjmowane są do 23 listopada do godz. 14.00. Wycieczka będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej. Podstawowe umiejętności rowerzysty oczywiście obowiązkowe.

Liczba miejsc na wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane na nią wcześniej pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela Organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.