Wycieczki rowerowe po Krakowie z przewodnikiem

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Urząd Miasta Krakowa zaprasza wszystkich, którzy chcą nauczyć się bezpiecznego i przyjemnego podróżowania na rowerze po mieście, na serię edukacyjnych wycieczek rowerowych.

Nie ma lepszego środka transportu po mieście niż rower, a piękna polska złota jesień skutecznie zachęca do korzystania z jednośladów. Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa kolejny raz zaprasza na przejażdżki rowerowe promujące zrównoważoną mobilność prowadzone przez przewodnika po Krakowie!

Najbliższe wycieczki rowerowe odbędą się:

  • niedziela, 21 października „Osobliwości Krakowa”, zbiórka plac Wszystkich Świętych o godz. 13.30 (zgłoszenia do 19 października do godz. 14.00);
  • niedziela, 28 października „Nowa Huta”, zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury o godz. 13.30 (zgłoszenia do 26 października do godz. 14.00).

 Dla każdego uczestnika rowerowy upominek!

Każda z wycieczek będzie trwać około dwóch godzin, a poprowadzą ją członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów. 

Liczba miejsc na wycieczkę jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Te można nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl, lub zgłaszać się telefonicznie: 12 616 87 70, 12 616 87 80, 12 616 87 48. Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna. W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane na nią wcześniej pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.