Wycieczki rowerowe po Krakowie z przewodnikiem

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Rower jest doskonałym środkiem transportu po Krakowie. Zwłaszcza wiosną i latem. Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa chce przypomnieć o tym mieszkańcom Krakowa i zaprosić na przejażdżki rowerowe promujące zrównoważoną mobilność, które będzie prowadził przewodnik po Krakowie.

Wycieczki odbędą się w kolejne niedziele sierpnia zgodnie z poniższym rozkładem:

  • 12 sierpnia: „Nowa Huta” (zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury), zgłoszenia do 10 sierpnia, do godz. 13.
  • 19 sierpnia: „Quadropolis, czyli Kleparz, Kraków, Kazimierz, Podgórze z kopcem Kraka” (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 17 sierpnia, do godz. 13.
  • 26 sierpnia: „Osobliwości Krakowa” (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 24 sierpnia, do godz. 13.

Obie trasy są raczej łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie z wykorzystaniem infrastruktury rowerowej. Podstawowe umiejętności rowerzysty oczywiście obowiązkowe. Wycieczki odbędą się tradycyjnie w dwóch turach, o godz. 10.00 i o godz. 14.00. Miejsce zbiórki przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych. Wycieczki będą trwać ok. 2,5-3 godzin.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek „WYCIECZKA Jura” w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.