KONTENT x Premiera #3. STYKI

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 stycznia 2018, 16:00

Noworoczna premiera trzeciego numeru kwartalnika literackiego KONTENT! Poza prezentacją numeru, przed nami zasiądą pary POETA + KRYTYK. W krótkich, paruminutowych rozmowach pokażą nam, co dzieje się na STYKU literatury i krytyki.

Wystąpią:
Marta Koronkiewicz (ur. 1987) – krytyczka literacka, pracuje w Instytucie Filologii Polskiej UWr.
Joanna Oparek – poetka, pisarka, ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracowała jako dziennikarka, dyrektor kreatywny i scenarzystka. Opublikowała tomy poetyckie: Po kostki w niebie (2003), Czerwie (2012), Berlin Porn (2015), powieści: Mężczyzna z kodem kreskowym (2004), Jesień w Nowym Jorku (2006), Loża (2012) i sztukę teatralną Projekt Ameryka (2010). Jako autorka tekstów teatralnych współpracowała z Teatrem Starym w Krakowie i Teatrem Nowym w Krakowie, brała udział w międzynarodowym projekcie Kraków-Berlin XPRS. Współtworzy krakowską scenę niezależną w galerii Otwarta Pracownia, gdzie zrealizowała spektakle Mewa, Sztuka bez tytułu oraz Obcy. Tragedia grecka (listopad 2017).

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.