Poezje i herezje #58: Debilio Kudenzo

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 14 stycznia 2018, 18:00

Spotkanie z cyklu Poezje i herezje. Są to spotkania literacko-muzyczne, odbywające się co miesiąc w Apoteka Pub. Spotkanie dzielimy na dwie części - literacką, gdzie zaprezentować swoje utwory może każdy, kto wcześniej zgłosi chęci jednemu z organizatorów, a także muzyczną, podczas której występują zaproszeni wcześniej muzycy. Tym razem, oprócz czytających, wystąpi doskonale większości znany twórca piosenki paraidiotycznej - Debilio Kudenzo.

LITERATURA (18:00-20:00)
Joanna Kowalczewska/Katarzyna Ryrych/Krzysztof Korczyński/Dorota Maluchnik/Katarzyna Mol/Michał Krzywak/Agnieszka Żuchowska-Arendt/Bożena Boba-Dyga/Kamil Leśniak/Ludwik Papaj/Joanna Łaksa/Uljado i Witek/Ana Mada/Zbyszek Janczukowicz/Kasia Pawłowska/Andrzej Szymanski/Bartłomiej Kowal/Anna Marzanna Zdunek/Barbara Szczepanska Judyta/Krzysztof Zuber/Grażyna Jusięga/Sebastian Szeliga/Brygida Błażewicz/Erni Mastema

MUZYKA (20:20)
Debilio Kudenzo - Twórca piosenki paraidiotycznej. Motto tego projektu to: "Udaje idiote azeby nie niepokoili mnie ci,ktorzy udaja inteligentnych" i wiekrzosc piosenek jest napisana respektujac to motto. wszystkie piosenki sa oryginalne jak i rownierz nagrania i instrumentacja. Prijekt ten jak narazie nie ma na celu zbijania fortuny finansowej ,jedynie dobra zabawe i rozpowszechnianie tej muzyki.

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.