18. Albertiana

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 19 marca 2018

18. Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Finał tego niezwykłego konkursu odbędzie się 19 marca 2018 r., w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
„Albertiana” to nie tylko nagrody i możliwość występu na scenie najpiękniejszego teatru w Polsce. To przede wszystkim udowadnianie, że niepełnosprawność intelektualna nie jest przeszkodą, by dostarczać publiczności wzruszeń, radości, a także refleksji. I że na podstawowym, najbardziej ludzkim, poziomie wszyscy jesteśmy tacy sami.
Uczestnikami Festiwalu są: zespoły teatralne składające się z osób niepełnosprawnych intelektualnie, wokaliści niepełnosprawni intelektualnie.
Celem Festiwalu jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez:promowanie twórczości teatralno-muzycznej osób niepełnosprawnych,aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu publicznym, społecznym i kulturalnym, likwidowanie barier i przywracanie do pełnego uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.