Sekret Piernika, spacer detektywistyczny Pani Fishki

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 grudnia 2017, 11:00

Dziecięce Biuro Detektywistyczne zaprasza na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci. Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.

To będzie prawdziwa detektywistyczna gra… Spacer, podczas którego będziemy poszukiwać tajnej receptury starego świątecznego piernika.

Odwiedzimy bajeczne, pachnące przyprawami miejsca w okolicy Rynku Głównego, związane z produkcją i historią pierników, czekolad i „cukrów”. Odwiedzimy mądrych ludzi, którzy mogą nam pomóc w śledztwie.

Jeżeli się nam powiedzie i odkryjemy sekret pierników – być może skosztujemy tego nieziemskiego smaku…

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców - opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki - Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem - współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

****
info praktyczne:
:: Czas trwania spaceru: ok.2 h.
:: Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, KONIECZNA JEST REZERWACJA telefoniczna lub mailowa.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.