Lewe Łokcie & Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów w Apotece

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 7 grudnia 2017, 19:00

Lewe Łokcie
"Grają z przesterem, ale bardzo melodyjnie do tego śpiewają po polsku". Ich bezpretensjonalne utwory są pełne nostalgii za latami dziewięćdziesiątymi. Pierwszym oficjalnym wydawnictwem zespołu Lewe Łokcie był singiel pt. "Pomieszane chwile / Plany''. Debiutancki album pt. ''Niewiele się zmienia'' ukazał się na początku 2013 roku nakładem niezależnego wydawnictwa FYH Records i promowany był na ponad dwudziestu koncertach. Utwory z tego albumy były prezentowane m.in. w radiowej Trójce oraz radiu Roxy. Po dłuższej przerwie w sierpniu 2017 zepół powrócił z nowym singlem "Na skróty/Karambol", a w październiku ukazał się drugi album pt. "Spokojnie, spokojnie", który jest bardziej dojrzały w porównaniu z debiutem. Brzmieniowo także bardziej surowy ale w stylu LŁ,a więc konsekwentnie gitarowo w klimatach rodem z lat '90. Materiał został nagrany na "setkę", a za produkcję odpowiadał sam zespół. W dwóch utworach pojawił się wyjątkowy gość tj. Marek Pospieszalski, który zagrał na saksofonie.Trzynaście utworów z domieszką charakterystycznego brudu dla Lewych Łokci prezentuje się bardzo spójnie. Album wydaje nowa niezależna oficyna Fight This Generation Records.
https://www.facebook.com/lewelokcie/

Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów
Wszyscy członkowie EGZOTYCZNEGO DANDYSA PARYSKICH BULWARÓW pochodzą z okolic Tarnowa, a aktualnie mieszkają w Krakowie. Grupa zadebiutowała w styczniu 2015 r. Ich muzyka to połączenie rocka, bluesa i funku. Mocną stroną zespołu są oryginalne, szczere, niekiedy ironiczne teksty, które stawiają zespół gdzieś pomiędzy rockiem, a piosenką poetycką. Gdyby EGZOTYCZNY DANDYS PARYSKICH BULWARÓW był konserwą, zawierałby 99% mięsa.

udostępnij

więcej

  • Bilety: 10 zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.