FAN, czyli Filmowa Akademia Nastolatka

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 8 listopada 2017, 15:00

Filmowa Akademia Nastolatka to nasza nowa propozycja skierowana do nastolatków, którzy wyrośli już ze spotkań dla młodych widzów, nie uczestniczą z klasą w Akademii Filmowej, a chcieliby pooglądać "dorosłe" filmy z kompetentnym komentarzem. Raz w miesiącu, zapraszamy do kina na spotkanie z wartościowym filmem. Gospodarzem spotkania będzie Michał Lesiak wykładowca historii filmu w Krakowskiej Szkole Filmowej, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Współzałożyciel i redaktor Czasopisma "EKRANy".

8 listopada (środa), godz. 17:00
GOODBYE BERLIN
| Tschick, reż. Fatih Akin, Niemcy 2016, 93’
14-letni Maik jest typowym samotnikiem: bez przyjaciół, dziewczyny i hobby. Wszystko się zmienia w momencie, gdy na jego drodze staje Czik – zawadiacki nastolatek, buntownik i rozrabiaka, który bez skrępowania sięga po alkohol czy wszczyna bójki. Między chłopakami nawiązuje się nić porozumienia, która przeistacza się w przyjaźń – są gotowi niemal na wszystko. Pewnego razu Czik kradnie starą Ładę, którą udają się w spontaniczną podróż – bez mapy, bez planu i bez rodziców. Zaczyna się wielka wakacyjna przygoda, która pozostanie w pamięci chłopaków już na zawsze...

udostępnij

więcej

  • Każdy bilet kosztuje tylko 10 zł.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.