Audio Art 2017

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wszystko gra

Ta impreza od ćwierć wieku wydobywa na powierzchnię najbardziej awangardowe pomysły ambitnej muzyki elektroakustycznej. 25. Audio Art Festival potrwa od 17 do 26 listopada. Lubicie gry i zabawy? Być może do gustu przypadnie wam muzyczna instalacja Playground Marty Nawrot, która wydobywa dźwięki z własnoręcznie zrobionych zabawek i małych syntezatorów. Tym, którzy pamiętają salony gier, polecamy występ Pinball Dub Sound System. To prawdopodobnie pierwszy na świecie „zespół muzyczny” tworzący muzykę na żywo przy użyciu tylko i wyłącznie fliperów. I to wszystko czeka was już w inauguracyjny wieczór.

Specjalizujący się w wykonywaniu muzyki najnowszej zespół Kwartludium & Anna Karpowicz zaprezentuje tym razem kompozycje m.in. Tadeusza Wieleckiego czy Szwedów Joakima Sandgrena i Miki Pelo. Z kolei w trakcie koncertu Context: Popular! zaprezentują się członkowie Spółdzielni Muzycznej, którzy poruszą zagadnienia takie jak: mass media, popkultura, sensualność, seks czy muzyka garażowa. Ale w osobliwe postrzeganie dźwięków wprowadzą nas też goście z najdalszych zakątków świata: z Pekinu, Tokio, Seulu czy Calgary. Koncerty, instalacje, audiowizualne performanse, wykłady i warsztaty (w sumie ponad 30 wydarzeń!) odbywać się będą w tym roku w Bunkrze Sztuki, Akademii Muzycznej, Cricotece oraz Żarówka Cafe. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.