Wymarzone podróże. Wyprawa do świata fotografii

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 17 września 2017, 12:00

Warsztaty plastyczno-fotograficzne dla dzieci w wieku 6-12 lat (warsztaty towarzyszą wystawie twórczości Wojciecha Plewińskiego pt.: Wojciech Plewiński. Żarliwa ciekawość)

Uczestników warsztatów organizatorzy zapraszają w fascynującą wyprawę do świata fotografii Wojciecha Plewińskiego. Wybrane dzieła artysty będą dla nas inspiracją do stworzenia fotoreportażu z podróży.

Po krótkim wprowadzeniu teoretycznym, porozmawiamy o podróżach, tych wymarzonych, tych które odbyliśmy w rzeczywistości, i tych które wydarzyły się w naszej wyobraźni. Poznamy podstawowe zagadnienia związane z fotografią i wspólnie zastanowimy się nad tym, czym jest fotoreportaż.

W części praktycznej warsztatów wykreujemy i wykonamy scenografię naszej podróży, którą na zakończenie warsztatów będziemy fotografować. Powstałe w ten sposób prace zaprezentujemy w Muzeum Manggha w specjalnie do tego celu przygotowanym miejscu.

Zapraszamy do poruszającej wyobraźnię, wspaniałej twórczej zabawy!

W czasie trwania warsztatów rodzice zostaną zaproszeni na oprowadzanie kuratorskie Wojciecha Nowickiego po wystawie Wojciech Plewiński. Żarliwa ciekawość)

prowadzenie: Karolina Wróblewska-Leśniak

udostępnij

więcej

  • warsztaty.plew@gmail.com
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia na adres mailwy należy przesyłać do dnia 15 września 2017
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.