Zajrzyj do Huty 9

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 września 2017 - niedziela, 17 września 2017

Jak co roku Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Nowej Huty do poznania swojej dzielnicy, krakusów do pozbycia się mylnych wyobrażeń o Nowej Hucie, a całą resztę turystów do zobaczenia „innej twarzy” Krakowa. Jednym zdaniem: do poznania fascynującego dziedzictwa historycznego Nowej Huty.

Przez dwa dni z profesjonalnymi przewodnikami będzie można zwiedzić Nową Hutę wzdłuż i wszerz. „Otworzymy dla Was miejsca tak tajemnicze, że niedostępne na co dzień. Odtajnimy sekrety sprzed wieków, które skrywają dworki i pałace na obrzeżach Nowej Huty. Nawiążemy współpracę z pasjonatami Nowej Huty, żeby przedstawili Wam „swoją” dzielnicę. Zwiedzimy ją na piechotę, w autobusie i za pomocą gier miejskich z nagrodami” – zapraszają organizatorzy.

Dodatkowo w każdym z dostepnych bezpłanie miejsc czekać będzie kieszonkowy przewodnik oraz ulotka-mapa, które pomoga zpalnować zwiedzanie i nie zgubić między placem Centralnym a Krakowem.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.