VII ImproFest

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 10 listopada 2017 - niedziela, 12 listopada 2017

Nic dwa razy

Ta impreza jest jedyna w swoim rodzaju. Wszystko, co tu się wydarzy, jest unikatowe – nie powtórzy się już nigdy więcej. Wszystkie skecze, piosenki, spektakle komediowe są tworzone na bieżąco, w oparciu o sugestie widowni. Nie może więc was tutaj zabraknąć – takiej władzy jeszcze nie mieliście!

Siódmą edycję Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej „ImproFest” uświetnią polscy mistrzowie gatunku (Grupa AD HOC, W Trzech Osobach, Improkracja, Siedem Razy Jeden, Poławiacze Pereł, Klancyk, 7 Kobiet w Różnym Wieku) oraz goście zagraniczni: Amerykanki Susan Messing i Rachael Mason oraz brytyjski duet Folie à Deux.

Główne wydarzenia festiwalu odbywać się będą 10-12 listopada w nowo wyremontowanych przestrzeniach klubu Studio. Widzowie będą mogli wybierać wśród spektakli złożonych z dłuższych lub krótszych form improwizowanych, spektakli muzycznych, przedstawień granych po polsku i angielsku, wieczorów open improv, podczas których każdy może spróbować swych sił na scenie, a także warsztatów. Zaskakujące i nieoczekiwane, emocjonalne i angażujące, budujące i wiążące – przyjdź tu, gdzie słowo staje się ciałem.

(Artur Jackowski, miesięcznik „Karnet”)

załączniki

udostępnij

więcej

  • www.improfest.paka.pl
  • ImproFestKrakow
  • Bilet na dzień: 30/35 zł (ulg/nor)
    Karnet na festiwal (ImproFest Piątek, Sobota, Niedziela, Imprezy dodatkowe) 89zł/99zł (przedsprzedaż do 15.10.2017 79/89 zł)
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.