VII ImproFest

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 10 listopada 2017 - niedziela, 12 listopada 2017

Charlotte Gittins i Andrew Hunter Murray (Folie a deux) z Wielkiej Brytanii, Susan Messing i Rachael Mason (The boys) z USA oraz znakomici polscy improwizatorzy i stand up'erzy – AD HOC, Klancyk, Improkracja, Katarzyna Piasecka, Wojciech Kamiński i wielu innych. Oto goście 7.edycji Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej IMPROFEST 2017.

ImproFest to jeden z pierwszych w Polsce festiwali, na którym prezentują się najstarsze i najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju oraz z zagranicy. Celem festiwalu jest promowanie nowej formy komedii, jaką jest improwizacja teatralno-kabaretowa. Podczas każdego z występów, skecze, piosenki i wiersze tworzone są spontanicznie, w oparciu o ustalone zasady i sugestie widowni. Żaden inny spektakl komediowy nie daje widzom takiej władzy nad wykonawcami i nie gwarantuje takiej zabawy!

Na poprzednich sześciu edycjach festiwalu widzowie mogli zobaczyć członków formacji takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ucho Prezesa, Hrabi, Jurki, Łowcy.B, znanych i cenionych solistów m.in. Szymona Majewskiego, Abelarda Gizę, Wojciecha Tremiszewskiego, Ewę Błachnio, Grzegorza Halamę, Mariusza Kałamagę, Tomasza Jachimka, Katarzynę Piasecką i Anetę Zając.
Gościem specjalnym poprzednich edycji festiwalu były brytyjskie grupy improwizacyjne – Racing Minds, The Mischief (twórcy hitu na broadwayu „The Play That Goes Wrong”), teatr improwizacji ze Słowenii – IGLU Theatre, soliści - Neil Curran (Irlandia), Rod Ben Zeev (Holandia/ Izrael), Jim Libby (USA/ Austria), duet szwajcarskich improwizatorów Simone Schwegler i Gerald Weber oraz  najlepsi improwizatorzy z Czech – „Czech Impro All Stars”.

Siódmą edycję festiwalu ImproFest uświetnią znakomici improwizatorzy z Europy i ze Stanów Zjednoczonych (Charlotte Gittins i Andrew Hunter Murray, czyli Folie a deux z Wielkiej Brytanii, Susan Messing i Rachael Mason, czyli The boys z USA), goście z Polski (Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński), improwizatorzy znani z serialu „Spadkobiercy” (Wojciech Kamiński i Wojciech Tremiszewski), a także najlepsze polskie grupy specjalizujące się w improwizacji (AD HOC, Klancyk, Improkracja, Poławiacze Pereł, Siedem Razy Jeden, W Trzech Osobach, 7 Kobiet w Różnym Wieku).

 

udostępnij

więcej

  • www.improfest.paka.pl
  • ImproFestKrakow
  • Bilet na dzień: 30/35 zł (ulg/nor)
    Karnet na festiwal (ImproFest Piątek, Sobota, Niedziela, Imprezy dodatkowe) 89zł/99zł (przedsprzedaż do 15.10.2017 79/89 zł)

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.