Kino Letnie przed Galerią Krakowską

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 lipca 2017 - sobota, 26 sierpnia 2017

350 osób na każdym seansie, kultowe filmy, wygodne leżaki i niezwykła atmosfera – sukces pierwszej edycji „Kina Letniego” organizowanego przez Galerię Krakowską przyczynił się do kontynuacji akcji. Od 1 lipca w każdą sobotę o godz. 21.00 (wyłączając 8 lipca) będzie można wziąć udział w wieczornych seansach pod gołym niebem. Najlepsze polskie i zagraniczne filmy będą wyświetlane na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią. Wydarzenie potrwa do 26 sierpnia.

Seanse na świeżym powietrzu to nieodłączny element letniego, miejskiego krajobrazu. Kto nie lubi usiąść na wygodnym leżaku pod gołym niebem i wciągnąć się w ciekawą fabułę filmu? W końcu ciepłe sobotnie wieczory to idealny moment na relaks w doborowym towarzystwie – nie tylko najbliższych, ale też gwiazd dużego ekranu. Nie trzeba iść do kina, aby zobaczyć najnowsze produkcje filmowe. Bezpłatne seanse pod gołym niebem są bowiem świetną alternatywą dla sali kinowej. Już od 1 lipca Galeria Krakowska otworzy sezon na Kino Letnie!

Wszystkie seanse odbywać się będą na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Pokazy będą się rozpoczynać o godz. 21.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W najbliższą sobotę (1 lipca) będzie wyświetlana komedia pt. „Co ty wiesz o swoim dziadku” z Robertem De Niro i Zackiem Efronem w rolach głównych. O dalszym repertuarze zadecydują widzowie – każdy, kto wejdzie na profil Galerii Krakowskiej na Facebooku będzie miał możliwość  wyboru konkretnego filmu spośród zaproponowanych tytułów. W tym roku można zagłosować na takie filmy, jak m.in. thriller „Przerwane objęcia”, gangsterski „Legend” z przystojnym Tomem Hardy, trzymający w napięciu „Sicario”, „Klucz do wieczności” z uwielbianym Ryanem Reynoldsem, oscarowy „Zniewolony”, „Sully” z Tomem Hanksem, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Legion Samobójców”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” czy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Te, które uzyskają największą liczbę głosów, zostaną wyświetlone w ramach seansu pod gołym niebem. Na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego jednorazowo film będzie mogło zobaczyć nawet 350 osób.  Gwarantowane niezwykłe filmowe wrażenia i wygodne leżaki.

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.