Studencki Nocny Klub Filmowy

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej w studenckim gronie.

6 czerwca 2019, godz. 22.45
KRÓLOWA KIER | Dronningen
reż. May el-Toukhy, Dania/Szwecja 2019, 127'
(in Danish and Swedish with Polish subtitles)
Anne (Trine Dyrholm) jest szanowaną prawniczką, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Jej mąż, Peter (Magnus Krepper) to ceniony lekarz. Wysoki ekonomiczny, zawodowy i towarzyski status pozwala im wieść komfortowe życie w eleganckiej posiadłości, w której wychowują córki bliźniaczki. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Gustav (Gustav Lindh) – zbuntowany nastoletni syn Petera z pierwszego małżeństwa. Jego obecność obudzi w Anne uśpione pragnienia, podsycane przez spojrzenia, gesty, przypadkowy dotyk. Czy zakazana relacja, w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia – wszystko, jest warta ryzyka?

13 czerwca 2019, 22.55
ROCKETMAN
reż. Dexter Fletcher, GB 2019, 125'
(in EN with Polish subtitles)
Poznajemy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. Jesteśmy świadkami tego, jak chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.
W filmie, obok Tarona Egertona, zobaczymy m.in. Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce'a Dallasa Howarda. Jednym z producentów filmu jest sma Elton John.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.