Studencki Nocny Klub Filmowy

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie.

10 maja 2018, godz. 22.30
120 UDERZEŃ SERCA (reż. Robin Campillo)
przedpremiera
Na Nocniku przedpremierowo 120 BPM - porywająca opowieść o sile młodości i narodzinach pełnego pasji i furii ruchu sprzeciwu na początku lat 90. Reżyserem filmu nagrodzonego Grand Prix na Festival de Cannes w 2017 roku jest Robin Campillo, twórca Eastern Boys. Na łamach Sight and Sound pisano o filmie: "Paryż płonie. W rytm transowej muzyki kipi gniew, rodzi się potrzeba działania. Tu i teraz." Gospodynią spotkania będzie Malwa Olejnik  

17 maja 2018, godz. TBA
Prawdziwa historia (reż. Roman Polański)
przedpremiera
Thriller psychologiczny autorstwa Romana Polańskiego o rodzącej się przyjaźni popularnej pisarki z tajemniczą czytelniczką, która z czasem ujawnia swoje mroczne oblicze. W rolach głównych Emmanuelle Seigner i Eva Green. Gospodynią spotkania będzie Asia Kornatowska - studentka 2. roku zarzadzania międzynarodowego na Uniwersytet Jagielloński.

 

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.