Zwiedzanie Tauron Areny Kraków

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zwiedzający zobaczą pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez oraz dowiedzą się różnych ciekawostek związanych organizacją imprez w Tauron Arenie, m.in. Światowymi Dniami Młodzieży.

W trakcie zwiedzania goście dowiedzą się m.in. z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w TAURON Arenie Kraków spotkał się papież Franciszek? Na czyj koncert przywieziono sprzęt w aż 23 ciężarówkach i jaki zespół został powitany ogromnym napisem „Welcome home” na ekranie LED? Wejdą na najwyższy rząd trybun i zejdą na płytę areny. Będą spacerować po foyer hali, w którym zobaczą kilkadziesiąt plakatów z wydarzeń, jakie do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad 1 700 000 osób.

Zwiedzający zobaczą pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez: szatnie, z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze przed Mistrzostwami Świata; garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Justin Bieber, Katy Perry, Robbie Williams, Martin Garrix i członkowie takich zespołów jak Maroon 5, Scorpions, Green Day czy Kings of Leon.

Odwiedzą jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal. Poznają również bogaty kalendarz imprez, które odbędą się w hali w 2017 roku.

Uwaga!
Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie, telefonicznie (w godz. 8.00-16.00; pon.-pt.), e-mailowo lub osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8.00-16.00; pon.-pt.). Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.