Gypsy Ska Orquesta w Pięknym Psie

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 marca 2017, 20:00

Gypsy Ska Orquesta z Caracas w Wenezueli to grupa muzyczna, która łączy ze sobą różne style muzyczne, takie jak ska, cumbia i salsa, a także muzykę cygańsko-bałkańską. Swoją instrumentalną mieszanką wybuchową rozkręcą każdą imprezę, czy to na ulicy, w klubie czy w teatrze. Żaden słuchacz nie przejdzie koło nich obojętnie, lecz napełni swoją duszę pozytywnymi wibracjami.

--------------------------

Gypsy Ska Orquesta to uliczny projekt muzyczny powstały w 2009 roku w Caracas w Wenezueli.

Na początku nasz cel był prosty – wyjść do ludzi i grać swoją muzykę na ulicy. Dzieląc się swoją muzyczną pasją z przechodniami graliśmy jam sessions w chaotycznym rytmie naszego miasta, eksperymentowaliśmy muzycznie, a nasz projekt nabierał kształtu. Przyłączali się do nas nasi przyjaciele i na kilka godzin w tygodniu chodniki Caracas stawały się naszą sceną.

Po kilku latach grania na weselach, na małych i dużych scenach, odwiedziliśmy Europę ze swoją pierwszą trasą koncertową w 2014 roku. Od tamtej pory zagraliśmy ponad 120 koncertów w 11 europejskich krajach. Wystąpiliśmy na festiwalach Mighty Sounds w Czechach, Goulash Disko w Chorwacji, This Is Ska i Burg Herzberg w Niemczech. Współpracowaliśmy z kolektywami muzycznymi Klub Balkanska z Berlina i Warsaw Balkan Madness z Polski.

W 2016 wygraliśmy konkurs zespołów na festiwalu Iboga Summer Festival w Hiszpanii i zaczęliśmy nagrywać w Barcelonie swoją pierwszą długogrającą płytę, która ukaże się w marcu 2017. Zaraz po tym ruszamy w kolejną trasę po Europie!

udostępnij

więcej

  • Wstęp: 25 pln (bilety będą dostępne w klubie, w dniu koncertu)
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.