Unsound Krakow 2017

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 8 października 2017 - niedziela, 15 października 2017

Po długich debatach na temat tego, jak kontynuować wątki rozpoczęte w 2016 roku przez Unsound Dislocation, zdecydowaliśmy, że motywem przewodnim w tym roku będzie FLOWER POWER. Oczywiście nie będzie to zaledwie celebracja pięćdziesiątej rocznicy "lata miłości". Nasz dyrektor artystyczny, Mat Schulz, wyjaśnia wszystko w załączonym dokumencie:

"Zgłębiając idee protestu i hedonizmu, opresji i oporu, a także estetykę utopii i dystopii, FLOWER POWER nawiązuje (...) do Kwiatów zła Charles’a Baudelaire’a, amatorów opium, hakerów, manifestantów, ekologów, jazzu, punka, black metalu, idealistycznego wczesnego disco czy rave’u."

Podczas krakowskiej edycji festiwalu będziemy również świętować piętnastolecie Unsoundu, na które szykujemy kilka miłych niespodzianek. Na sam początek, piękna nowa szata graficzna przygotowana przez Aleksandrę Grunholz, czyli We Will Fail, którą zapowiadaliśmy przez ostatni tydzień cytatami z lat 60.

Pozostaję do dyspozycji w razie pytań.

Mam nadzieję, że tegoroczny motyw i sam festiwal będzie bardzo inspirującym tematem.

 

załączniki

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.