Shanties 2017 – widowiska dla dzieci

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tradycyjnie Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej Shanties zaprasza najmłodszych w podróż po morzach i oceanach!

24 lutego 2017 (piątek), 12.00 (Klub Żaczek)
Z GUCIEM NA OCEANY
scenariusz i reżyseria: zespół Klang
Kapitan Grat w tym roku ma spory problem. Założył się że weźmie udział w regatach dookoła Świata! Pomysł wspaniały, ale to długa wyprawa! Czy to będzie uczciwa konkurencja, czy mordercza walka na śmierć i życie? Kapitan musi szybko skrzyknąć załogę, załadować towar i przygotować żaglowiec do rejsu. Ale co to?! W załodze pojawił się bardzo nietypowy marynarz! Kapitan bardzo boi się czy ze wszystkim zdąży... Czy Gucio pomoże czy raczej będzie przeszkadzał?! Żeby się przekonać zamustrujcie na nasz śpiewający rejs!

25 lutego 2017 (sobota), 12.00 (Kino Kijów. Centrum)
WISŁĄ NA OCEANY
Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
Opracowanie muzyczne i wykonanie „Zejman & Garkumpel”
Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów estradowych dla dzieci to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających  grupowe tańce, naukę piosenek. To edukacja przez zabawę. Dzieci w każdym koncercie poznają nowe tematy związane m.in. z geografią, historią, ekologią a także żeglarstwem. Zamierzeniem koncertów jest także integracja przez zabawę. Uczymy się także tolerancji i wzajemnego szacunku.
Zejman i Garkumpel
Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis), nagrane kasety i płyty, ogromna rzesza wiernych słuchaczy, udział i nagrody zdobyte w prestiżowych festiwalach i przeglądach, oraz występy u boku uznanych artystów estradowych, stawia zespół „Zejman & Garkumpel” w czołówce polskich wykonawców. Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Repertuar zespołu, wraz z zabawami integracyjnymi doskonale sprawdza się na zamkniętych występach. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać konferansjera i lidera Mirka „Kovala” Kowalewskiego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.