Silent Reading Party

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 23 kwietnia 2017, 15:00

Blog Rozkminy Hadyny i księgarnia Bona serdecznie zapraszają wszystkich na święto czytania (teraz comiesięczne).

Rzadko czyta się społecznie, chyba że chodzi o czytanie na głos. Tym razem chodzi o wspólne zgromadzenie się i celebrowanie tego najmilszego na świecie nałogu - po cichu. Wystarczy przynieść swoją lekturę (albo zaopatrzyć się w jakąś na miejscu), by w przyjemnym towarzystwie innych moli książkowych po prostu sobie spokojnie poczytać. W otoczeniu piętrzących się na półkach książek będzie można się wygodnie rozsiąść, zamówić kawę czy przekąskę, poznać się nawzajem i rozpocząć wspólne czytanie od godziny 15.15. Od momentu zarządzenia ciszy przez następne dwie godziny będziemy wspólnie czytać. I nic więcej! To chwila na relaks i odprężenie. Po dwóch godzinach warto zrobić przerwę, zacząć rozmawiać. W końcu każdy może nabrać ochoty, by opowiedzieć o tym, co czyta, czy wymienić się czytelniczymi opiniami po dwóch godzinach milczenia!

W związku z fantastycznym przyjęciem poprzednich wydarzeń, Silent Reading Party gościć będzie w Bonie co miesiąc. Zazwyczaj w trzecią niedzielę miesiąca, ale termin zawsze będzie podany z wyprzedzeniem.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.