Bajki Pod Szesnastką

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 18 lutego 2017, 12:00

Z nowym sezonem Bajek rozpoczynamy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i do wspólnej zabawy!

18 lutego 2017, 12.00
Zakochałem się w Milenie – warsztaty z Ta Dorotka - Animacja Zabaw Dziecięcych

Z miłością nie ma żartów! A ta pierwsza jest najpiękniejsza, najważniejsza i... najtrudniejsza. Dawid jest zakochany właśnie ten pierwszy raz. Tylko co zrobić, żeby jego ukochana go zauważyła? Piękna dziewczyna o oczach „jak dwa czarne słońca” i włosach „jak lśniący wodospad” budzi w chłopcu uczucia, których do tej pory nie znał. Jak sobie z nimi poradzić? „Zakochałem się w Milenie” to przejmująca, a zarazem delikatna opowieść o tej pierwszej miłości, która może „dopaść” każdego, i wiek tu nie ma nic do gadania

Po lekturze padnie odważne pytanie o miłość – bo jak wiadomo dzieci wiedzą najlepiej – poznając ich punkt widzenia wnosimy coś bardzo ważnego do naszego sposobu postrzegania świata. Tradycyjnie podyskutujemy o bohaterach – dowiemy się jak nasze pociechy oceniają ich zmagania – a może mogłyby im coś doradzić? Dlatego na spotkanie zapraszamy również rodziców, którzy chcieliby popatrzeć na te najważniejsze sprawy oczami dzieci.

Po pogaduchach przygotujemy walentynkowe niespodzianki dla tych których kochamy. Oczywiście nie będziemy zdradzać czy to dla mamy, czy dla Marysi z klasy – prawdziwa miłość musi być czasem niedopowiedziana.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.