Bajki Pod Szesnastką

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Z nowym sezonem Bajek rozpoczynamy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i do wspólnej zabawy!

14 stycznia 2017, 12.00
Klub Młodego Pisarza – warsztaty z Dorotą Wierzbicką
Przynieś ze sobą wyobraźnię, pomysły, wyspaną głowę i ciekawość świata.
Do domu zabierzesz początek swojej własnej książki, bohatera, który stanie Ci się bliski, garść pomysłów i przepis na to, jak szukać nowych.
Kogo zapraszamy? Dzieci w wieku 7-9 lat, które umieją już pisać, uwielbiają wymyślać własne historie, chciałyby być pisarzami, a może już dziś próbują pisać?

21 stycznia 2017, 12.00
Pewnego pięknego dnia do „Księgarni pod Szesnastką” przyszła wyczekiwana przez wszystkich dostawa książek. Pan Adam pracujący w księgarni nie mógł się jej doczekać, bo miała znajdować się w niej powieść detektywistyczna, dla pana Zbigniewa – stałego klienta, a księgarze zawsze lubią, kiedy ich klienci są zadowoleni. Kiedy pudła zostały już rozpakowane, a powieść dla pana Zbigniewa znalazła się na półce wraz z innymi zamówieniami czekającymi na swoich nabywców, do uszu pana Adama dobiegł dźwięk dzwonka telefonu na zapleczu. Pobiegł więc szybko, by odebrać, a gdy wrócił… powieści dla pana Zbigniewa nie było już na półce…

Jeśli chcesz wiedzieć, co się stało i czy pan Zbigniew będzie mógł kupić wymarzoną książkę przyjdź na spotkanie do Księgarni pod Szesnastką.

Zamienimy się w małych detektywów i niczym Lassem i Maja z serii książek słynnego szwedzkiego pisarza rozwiążemy tajemnicę zniknięcia powieści. Będzie troszkę strasznie, ale przede wszystkim śmiesznie. Będziemy czytać, rozwiązywać zagadki i dobrze się bawić.

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln od dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.