Barbara "Judyta” Szczepańska w Kawiarni Literackiej

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 19 stycznia 2018, 18:00

Barbara Szczepańska „Judyta” / Barbara Szczepańska-Herman/ – poetka i piosenkarka, autorka sztuk teatralnych , scenariuszy filmowych i tekstów piosenek, laureatka licznych ogólnopolskich nagród poetyckich i II nagrody w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie. W latach 80 występowała w Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Prowadziła autorski magazyn satyryczny „Chichot Wandzi” w Radiu Wanda. Współpracowała z TV Wrocław przy programie „Ballada o drodze”.

Jest autorką trzech musicali, wydała trzy płyty z piosenkami autorskimi : „Czas dobrych słów, „Namiętność”, ”Zauroczenia” Na wydanym przez Skaldów krążku pt. "Jest tylko dziś" są też jej piosenki w duecie z Jackiem Zielińskim i teledysk. W przygotowaniu płyta „Mężczyźni Kobiety i jazz”. Jest też autorką tomików wierszy i zbioru opowiadań. Współpracuje ze znanymi kompozytorami. Występowała z recitalami w kraju i za granicą.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.