Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie, to cykl spotkań (raz w miesiącu, niedziela, o godz. 11.00) dla dzieci (w wieku od 4 do 9 lat), podczas których znani krakowianie będą czytali utwory związane z Krakowem, w tym: legendy, podania, utwory wierszem i prozą. Dla dzieci został przewidziany również mały poczęstunek.
miejsce: sala Miedziana, Pałac Krzysztofory, skrzydło zachodnie.

26 listopada – Urszula Grabowska
Krakowscy święci i ich cuda
Nasz Kraków to miasto wyjątkowe pod każdym względem. Z Krakowem związanych jest wielu świętych, a co za tym idzie, także piękne legendy mówiące o tych niezwykłych ludziach i cudach, które czynili. Aby poznali te niezwykłe postaci, zapraszamy Was na spotkanie z piękną i utalentowaną aktorka teatralną i filmową Urszulą Grabowską. W tym dniu dowiecie się również, dlaczego kilkaset lat temu pewien człowiek powiedział „Gdyby nie było Rzymu, wtedy by Kraków był Rzymem”. Czy jesteście ciekawi odpowiedzi?

10 grudnia – Beata Rybotycka
Przybieżeli do Betlejem…
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w którym cieszymy się z przyjścia na świat małego Jezusa, zaśpiewajmy zatem małemu Dzieciątku najpiękniejsze kolędy, przypomnijmy sobie najpiękniejsze tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia. W ten wyjątkowy klimat oczekiwania na Boże Narodzenie wprowadzi nas wspaniała aktorka teatralna a zarazem obdarzona cudownym głosem piosenkarka Beata Rybotycka.

Gotowi na spotkania pełne wrażeń? Wstęp wolny!

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.