Krakowski Klub Podróżników

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 7 grudnia 2017, 19:00

Spotkania w Krakowskim Forum Kultury z podróżnikami, którzy zwiedzają zarówno miejsca na końcu świata, jak i te całkiem blisko nas. I zawsze potrafią o nich ciekawie opowiedzieć...

Zofia Zalewska: Na Amalfitańskim Wybrzeżu
Prezentacja „Na Amalfitańskim Wybrzeżu” jest fotograficzną podróżą po niezwykłej włoskiej prowincji położonej nad Morzem Tyrreńskim. Costiera Amalfitana łączy w sobie uroki niezwykłej architektury miasteczek wspinających się na stromych stokach gór z rzadkiej urody krajobrazami. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie: strzeliste góry, nadmorskie plaże, przyjazny klimat, wyborną włoską kuchnię i przednie wina. Podczas tej fotograficznej podróży odwiedzimy najsłynniejsze kurorty: Amalfi, Positano, Ravello,Atrani i wiele innych miast i miasteczek. Wybrzeże Amalfitańskie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.