Nasze życie w czasach zarazy – badania MEK

31 marca 2020

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza do udziału w anonimowej ankiecie:

W czasach epidemii, która dla nas wszystkich jest niespodziewana i trudna, mamy poczucie, że podzielenie się własnym doświadczeniem, emocjami, sposobami radzenia sobie w codzienności jest potrzebne i daje poczucie wsparcia. Zadawanie prostych, konkretnych pytań często pozwala nam dostrzec to, co jest dla nas najważniejsze.
To, co teraz widzisz, przeżywasz i, być może, zapisujesz, jest ciekawe też dla innych, także dla nas – badaczek i badaczy z Muzeum Etnograficznego w Krakowie. Wracamy więc do korzeni etnografii, by – jak ponad 100 lat temu nasz założyciel Seweryn Udziela – wysłać kwestionariusze do mieszkanek i mieszkańców Polski z prośbą o opowiedzenie o swoim życiu.
Dzieląc się z nami swoimi emocjami i spostrzeżeniami, pomożesz nam budować pamięć o tym niecodziennym czasie, która w postaci kwestionariuszy zostanie zdeponowana w zbiorach Muzeum.
Ankieta składa się z 45 pytań. Jest całkowicie anonimowa.
Dziękujemy! Muzeum Etnograficzne w Krakowie
Link do ankiety MEKNasze życie w czasach zarazy – ankieta

 

więcej

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.