Jedź w góry po wielkie emocje!

10 lipca 2018

Kibicuj kolarzom 75. Tour de Pologne w BUKOVINA Resort.

Z Krakowa niecałe 100 km dzieli cię od wielkich sportowych emocji i wspaniałego krajobrazu z widokiem na Tatry. Partner dla Krakowa – BUKOVINA Resort zaprasza kibiców, kolarzy amatorów i wszystkich miłośników sportu na Podhale, do malowniczej Bukowiny Tatrzańskiej. Tutaj w dniach 9-10 sierpnia 2018 rozegrane zostaną dwa etapy Tour de Pologne, prestiżowego wyścigu kolarskiego z udziałem najlepszych zawodników z Polski i ze świata, którego wieloletnim partnerem oraz współorganizatorem jest BUKOVINA Resort.

Zarówno ci, którzy przyjadą pod BUKOVINA Resort kibicować, jak i sami zawodnicy mogą liczyć na wspaniałą atmosferę towarzyszącą dwóm Królewskim Etapom 75. Tour de Pologne. 9 sierpnia na przedostatnim, liczącym 130 km, 6. etapie zawodnicy wystartują z Zakopanego w stronę BUKOVINA Resort, po drodze mierząc się aż cztery razy z wymagającym podjazdem pod „ścianę HARNAŚ”. Z kolei 10 sierpnia wyruszą spod BUKOVINA Resort na ostatni, 7. Królewski Etap 75. Tour de Pologne, który wyłoni zwycięzcę całego wyścigu. Kolarze dwa razy pokonają rundę 68 km wraz ze stromymi podjazdami: pod kultową „ścianę BUKOVINA” w Gliczarowie Górnym oraz pod „ścianę HARNAŚ” we wsi Rzepiska. A to wszystko wydarzy się w niezwykłej scenerii – z rozległą panoramą Tatr na horyzoncie.

Tego samego dnia na tej samej trasie tuż przed startem profesjonalistów z wymagającym odcinkiem wyścigu zmierzą się uczestnicy TAURON Tour de Pologne Amatorów. Jeśli jesteś ambitnym kolarzem, to 10 sierpnia możesz wziąć udział w amatorskiej części zmagań i pokonać trasę ostatniego etapu 75. Tour de Pologne – jak zawodowiec.

Warto w sierpniu odwiedzić Bukowinę Tatrzańską jeszcze z jednego powodu. W dniach 9-10 sierpnia będzie można zwiedzić otwarte w tym roku mobilne muzeum Tour de Pologne, które na 140 m² prezentuje wyjątkowe eksponaty związane z tym prestiżowym, narodowym wyścigiem.

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.