Najlepsi DJ-e wracają do Hotelu Forum

30 stycznia 2018

Po niespełna rocznej przerwie mocne brzemienia znów zagoszczą w miejscu kojarzonym z najlepszymi wydarzeniami krakowskiej sceny elektro.  Już 2 marca (tj. piątek) w przestrzeniach Hotelu Forum na poziomie -1, zagrają światowej klasy DJ-e z Włoch i Niemiec. Impreza zorganizowana będzie przez krakowski kolektyw Techno Rączka.

Techno Rączka to wspólna inicjatywa miłośników muzyki elektronicznej. Istnieją od 2014 roku, a swoje pierwsze wydarzenie zaoferowali krakowskiej publiczności we wrześniu 2016 roku. Pozytywny odbiór i spora frekwencja imprezy zmotywowały ich do zintensyfikowania  działań. Przełomowy okazał się rok 2017 w którym zorganizowali 3 eventy w różnych lokalizacjach Krakowa: od postindustrialnych magazynów PKP Cargo, przez otwarte przestrzenie Zabłocia, po luźny klimat Barki. Na swoje imprezy zapraszają artystów, których muzyka łamie stereotypy i niesie powiew świeżości. Dodatkowo poszukują graczy, których występy w naszym kraju należą do rzadkości. Tym razem specjalnie na ich zaproszenie po raz pierwszy w Polsce wystąpią 999999999. Ten włoski duet znany jest z charakterystycznej  surowej twórczości, którą zaprezentują w wersji live. Supportować ich będzie bardzo ciekawa postać funkcjonującą pomiędzy berlińskim Tresorem a Reykiavikem, czyli Árni Guðmundsson i krakowscy DJe: Diabot oraz Anatomy of Mashup. Wszystko to na poziomie -1 Hotelu Forum, w klimatycznych przestrzeniach rodem z filmów Lyncha.

2 marca | Hotel Forum, poziom -1 | start 22:00 |

Bilety na wydarzenie w przedsprzedaży w cenie 20 zł i 25 zł są dostępne przez aplikację going.pl oraz w dniu imprezy na wejściu (30 zł do północy i 35 zł po północy).

Partnerem komunikacyjnym wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, wydawca miesięcznika i portalu KARNET.

Więcej informacji o imprezie na stronie wydarzenia na Facebooku.

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.