Premiery z twórcami

24 stycznia 2018

Kino Pod Baranami przygotowało w tym miesiącu dla swoich widzów jak zwykle coś specjalnego: premiery polskich filmów z udziałem ich twórców!

Już 5 lutego zobaczymy Pomiędzy słowami – obraz w reżyserii Urszuli Antoniak. Jej najnowszy film to opowieść o młodym Polaku mieszkającym w Berlinie, którego nagłe spotkanie z ojcem zmusza do weryfikacji własnej tożsamości i miejsca w niemieckim społeczeństwie. 6 lutego Pod Baranami zagości Kinga Dębska i jej Plan B – wzruszający, pełen humoru film o miłości ze znakomitymi kreacjami aktorskimi Kingi Preis, Marcina Dorocińskiego, Edyty Olszówki i Romy Gąsiorowskiej. Dzięki nim widzowie zobaczą na ekranie doświadczonych przez los, ale niepozbawionych nadziei ludzi z krwi i kości. Czeka nas również premierowy pokaz litewskiego kandydata do Oscara – Szron Šarūnasa Bartasa – z udziałem Vanessy Paradis i Andrzeja Chyry (16 lutego). Po seansie z widzami spotka się producentka filmu Maria Blicharska. Szron to chłodne wizualnie, ale buzujące emocjami kino drogi, które ukazuje widzom wojnę we wschodniej Ukrainie.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.