Otwórzmy serca dla czworonogów!

13 grudnia 2017

Wolne Serce mieści w sobie nie tylko miłość do muzyki alternatywnej, ale również do czworonożnych przyjaciół. Ekipa klubu Serce postanowiła więc pomóc zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ i zachęca do udziału w akcji.

Cykl Wolne Serce sprawia, że SERCE to nie tylko kolejny imprezowy klub na mapie Krakowa, ale przede wszystkim przestrzeń do wspólnych spotkań i dzielenia się wartościowymi ideami. Podczas tych wieczorów wpuszczamy na scenę młodych lokalnych artystów bez kontraktów i tysięcy lajków – ale ze świetną muzą i prawdziwą zajawką w Sercu – przekonuje jeden z managerów artystycznych Igor Knapczyk.  

Wolne Serce pomaga jednak nie tylko mniej znanym zespołom, od kilku edycji ekipa wraz z zespołami mocno wspiera również bezdomne czworonogi ze schroniska. Zbieramy dla nich wszystkie potrzebne do przeżycia materiały – tj. karmy, koce czy nawet zabawki, a teraz, w okresie świątecznym prosimy o jeszcze większą pomoc i zaangażowanie – dodaje manager artystyczny Kacper Herba

W najbliższą sobotę (16.12) dla wszystkich sercowych klubowiczów oraz czworonożnych zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ zagrają:

Blunt Razor – grają od 5 lat, ale występują rzadko. Na swoim koncie zgromadzili zbiór kompozycji od indie rocka przez elektronikę po brzmienia jazzowe. Lubią łączyć różne style i gatunki muzyczne: od muzyki ludowej po klasykę. Inspirują ich brzmienia ze wszystkich stron świata, a całość przepuszczają przez osobistą wrażliwość i postrzeganie świata. W 2016 roku zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka, z kolei w 2017 znaleźli się w finałowej trójce konkursu Firestone Headliners of Tomorrow i wygrali Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie.

W Sercu zagrają swoje kompozycje konkursowe i kilka nowości, ale nie zabraknie też starych utworów znanych tylko fanom z ich rodzinnego miasta Jaworzna.

https://www.youtube.com/watch?v=V-DRSD3sMcE


Simple Pleasures – grają od 2 lat, a ich muzyka stanowi połączenie rocka i bluesa z punkową energią i dekadentyzmem. Pierwsza płyta nagrana w Muse Lab Studio miała swoją premierę 22 czerwca 207 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=sjQfKpPD8XY

Aplle Fields – grają od 2 lat inspirując się klasyką brytyjskiego rocka lat 60tych oraz numerem britpopowym lat 90tych. Mają za sobą już wiele koncertów i akustycznych sesji radiowych, a jeden z ich utworów znalazł się na nowojorskiej składance „Global” promującej najciekawiej zapowiadające się młode zespoły z całego świata. Finaliści przeglądów i konkursów m.in. „Megafon” Radia Kraków czy FMT w Szczecinie.

W sobotę w Sercu oprócz mocnego gitarowego brzmienia autorskich propozycji Apple Fields, usłyszeć będzie można zaskakujący cover - w niekonwencjonalnej britpopowej interpretacji.

https://www.youtube.com/channel/UCKlQ4qF-g7Xh5NDT9XivZJQ

Potrzebne materiały dla zwierzaków przynieść można również w piątek. Weekend rozpoczniemy stu procentowym relaksem. O oprawę muzyczną zadbają chłopaki z Dazed Bros produkujący hipnotyczną, deep house'ową muzykę z refleksami acidu oraz domieszką tropikalnych wpływów. Imprezowanie w Krakowie pchnęło ich twórczość w nurt muzyki klubowej. Aktualnie promują swoje pierwsze wydawnictwo "Glow After EP".

Impreza odbędzie się w małej Sali, gdzie tańczyć będziemy wśród roślin i prac artystycznych z cyklu #sercesztuki.

https://www.youtube.com/watch?v=YX8Hg8k_ud0

________________________________________________________________________

Klub SERCE to nie tylko 500 m2 wypełnionych skrupulatnie wyselekcjonowanym alternatywnym brzmieniem - to przede wszystkim przestrzeń stanowiąca serce krakowskiej kultury. Mała sala to swoista oaza otoczona zielenią, prawdziwymi roślinami i pracami katowickiego artysty Kacpra Mutke. Z kolei już od stycznia przy Krakowskiej 41 w ramach projektu: SERCE SZTUKI  w sali koncertowej będzie można obcować z pracami lokalnych (i nie tylko) artystów, którzy na stałe wpiszą się w artystyczną oprawę SERCA. Przez dwa tygodnie przestrzeń SERCA oddana będzie jednemu z artystów, którego prace wizualnie dopełnią muzyczne doznania. Każda z wystaw potrwa dwa tygodnie, a rozpoczynać ją będzie wernisaż danego artysty. Zainteresowanych współtworzeniem przestrzeni SERCA zapraszamy do kontaktu pod adresem marcin@klubserce.pl

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.