Premiera Ach śpij, kochanie w Kijów.Centrum

28 września 2017

Kołysanka na dobranoc

Młody śledczy, tajemnicza piękna kobieta i seria niewyjaśnionych morderstw, a wszystko to w wyjątkowej scenerii Krakowa... i voilá! Mamy przepis na kryminał doskonały! Ach śpij kochanie – najnowszy film Krzysztofa Langa powstały przy wsparciu Krakowskiego Biura Festiwalowego i Krakow Film Commission – to oparty na faktach thriller w stylu noir, którego akcja dzieje się w stalinowskiej Polsce lat 50.

Od kilku lat w Krakowie i okolicach giną ludzie. Śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia na hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany „Pięknym Władkiem”... W filmie zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Tomasza Schuchardta, Karolinę Gruszkę, Andrzeja Chyrę i Katarzynę Warnke.

Uroczysta premiera Ach śpij kochanie z udziałem twórców odbędzie się 11 października w kinie Kijów.Centrum, a sam film będzie można oglądać na ekranach kin od 20 października.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.