Ruszył nasz program telewizyjny Karnet. Nastaw się na kulturę!

8 czerwca 2017

Chcecie wiedzieć, na co pójść, co zobaczyć i jak pożytecznie spędzić czas w naszym mieście? Od 7 czerwca startuje program telewizyjny Karnet. Nastaw się na kulturę, który pozwoli Wam w pełni zanurzyć się w krakowskiej kulturze!

Program – realizowany przez Magazyn „Karnet” i TVP3 Kraków na zlecenie Krakowskiego Biura Festiwalowego – będzie miał swoją emisję co tydzień w środy na regionalnym kanale Telewizji Polskiej o godzinie 21.15. Powtórki programu zobaczymy w czwartki i piątki.

A co w samym programie? Zapowiedzi festiwali, koncertów, wystaw, premier teatralnych czy wydarzeń dla dzieci, a także podsumowania najważniejszych imprez kulturalnych w mijającym czasie. Karnet. Nastaw się na kulturę będzie prezentować bogatą ofertę kulturalną miasta i zachęcać widzów w każdym wieku do korzystania z bogatej oferty kulturalnej miasta.

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.