Styczniowy Karnet

14 stycznia 2021

Z rokiem 2021 wiążemy nowe wyzwania, ale i nadzieje na powrót kultury – w odmienionej formie, bo silniejszej i bardziej doświadczonej!

W przypadające w tym roku stulecie urodzin Stanisława Lema z lubością oddamy się lekturze tekstów legendy polskiej literatury science fiction. Uczcimy jubileusz Jacka Cygana podczas koncertu zaprezentowanego na platformie PLAY KRAKÓW. Wspólnie przyjrzymy się kondycji teatrów w naszym mieście, a także dokonamy przeglądu faworytów w wyścigu po złote statuetki Oscara. Krakowskie muzea tymczasem przygotowują się na nowe ekspozycje. Na otwarcie czeka modernizowany przez trzy lata oddział Muzeum Fotografii w zabytkowej willi przy ulicy Józefitów 16, z kolei na wystawie Zamku Królewskiego na Wawelu zobaczymy kolekcję arcydzieł tkackich ze zbioru króla Zygmunta Augusta. Zima w mieście ma wiele do zaoferowania – przekonają się o tym z pewnością rodzice i dzieci, na których pozostaje otwarta m.in. lokalna przyroda i tradycja.

Powitajmy nowy rok pełni optymizmu!

udostępnij

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.