Dobry Wieczór Kawalerski

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

„Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza. A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na scenie!

„Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym, nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

  • reżyseria: Piotr Nowak
  • scenografia: Witold Stefaniak
  • kostiumy: Viola Lee
  • muzyka: Maciej Makowski
  • występują: Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Tomasz Borkowski, Piotr Ligenza, Piotr Miazga, Piotr Nowak, Michał Piela, Marcin Rogacewicz, Michał Sitarski, Michał Żurawski
udostępnij

więcej

  • 130/90 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.