Nowe przygody Koziołka Matołka

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Uwaga!!! Wszystkie spektakle od 12 do 25 marca włącznie zostają odwołane. Kasa zwraca pieniądze za bilety do 31 maja.

Idę drogą poprzez las
aż do Pacanowa.
Zajmie mi to jakiś czas,
bo to długa droga.
W Pacanowie są kowale,
kują kozy doskonale;
Będę miał podkowy dwie,
albo cztery - kto to wie!

Lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka w wykonaniu aktorów teatru Współczesnego w Krakowie oparta na motywach kultowych historyjek obrazkowych z fabułą pisaną wierszem, autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, powraca poszerzona o autorski scenariusz utrzymany w konwencji komedii przygodowej! Dla dzieci od 3 lat!

Sympatyczny Koziołek wyrusza w niezwykłą podróż do Pacanowa, gdzie jakoby podkuwa się kozy, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpecznych ale jakże emocjonujących przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyć mu będzie wiele niezwykłych, bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Księżę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.

To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami, przeniesie widzów w przyjazny, bajkowy świat ulubieńca polskich dzieci, który nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.

W spektaklu trwającym 65min. występują aktorzy: Paweł Brandys/ Łukasz Dąbrowski, Sabina Szarek/ Anna Łakomy, Katarzyna Gołąb, Maksymilian Czarnecki, Szymon Grzybek.
Po każdym przedstawieniu możliwa organizacja warsztatów teatralnych.

udostępnij

więcej

  • 25 zł + 6 zł wejściówka „na kolanka”
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.