Czytanie przy ekranie

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kino Kijów.Centrum zaprasza wszystkie Dzieci wraz z opiekunami na niedzielne seanse filmowe z cyklu  „Czytanie przy ekranie”. Prezentacja każdego filmu będzie poprzedzona czytaniem bajki przez animatora z Teatru Groteska. Nie zabraknie również zabaw z animatorem, konkursów z nagrodami i słodkich niespodzianek dla wszystkich najmłodszych widzów! Czytanie przy ekranie to edukacyjno-kulturalny cykl, podczas którego dzieci mają okazję zestawić dzieło literackie z filmem fabularnym lub animowanym.

Zaproszenie, które upoważnia Dziecko do bezpłatnego wejścia na seanse z cyklu „Czytanie przy ekranie” można odebrać m.in. w kasie kina Kijów.Centrum, a zaproszenie zdobyte w inny sposób zawsze należy wymienić w kasie kina Kijów.Centrum na bezpłatny bilet. Zaproszenie jest ważne tylko z innym, płatnym biletem, zakupionym na dany seans z cyku „Czytanie przy ekranie” zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Dzieciak rządzi (Tom McGrath)
22 kwietnia 2017, godz. 10:00
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.