Czytanie przy ekranie

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kino Kijów.Centrum zaprasza wszystkie Dzieci wraz z opiekunami na niedzielne seanse filmowe z cyklu  „Czytanie przy ekranie”. Prezentacja każdego filmu będzie poprzedzona czytaniem bajki. Nie zabraknie również zabaw z animatorem, konkursów z nagrodami i słodkich niespodzianek dla wszystkich najmłodszych widzów! „Czytanie przy ekranie” to edukacyjno-kulturalny cykl, podczas którego dzieci mają okazję zestawić dzieło literackie z filmem fabularnym lub animowanym.

Zaproszenie, które upoważnia Dziecko do bezpłatnego wejścia na seanse z cyklu „Czytanie przy ekranie” można odebrać m.in. w kasie kina Kijów.Centrum, a zaproszenie zdobyte w inny sposób zawsze należy wymienić w kasie kina Kijów.Centrum na bezpłatny bilet. Zaproszenie jest ważne tylko z innym, płatnym biletem, zakupionym na dany seans z cyku „Czytanie przy ekranie” zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Tytuły bajek będą zamieszczane w aktualnym repertuarze kina Kijów.Centrum.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.