Cinema Paradiso

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Cinema Paradiso to koncert przebojów filmowych… Best film songs ever… Recital Joanny Trafas pod kierownictwem muzycznym i z akompaniamentem Aleksandra Brzezińskiego.

Joanna Trafas, krakowska sopranistka, aktorka musicalowa (m.in. Maria w West Side Story, Madame Giry w musicalu Upiór w operze) zaśpiewa polskie i światowe przeboje srebrnego ekranu. Specjalne aranżacje powstały wspólnie z towarzyszącym jej kompozytorem Aleksandrem Brzezińskim (twórcą muzyki teatralnej i wielu piosenek w tym m.in. słynnej "Bombonierki"). Artyści zapraszają na spotkanie m.in. z Ojcem Chrzestnym, Batmanem, agentami 07 i 007, Drużyną Pierścienia, Cruellą de Vil, a także do starego kina w Casablance, Baghdad Cafe, a nawet za Dziewiąte Wrota...

Koncert także dla cudzoziemców – utwory śpiewane w języku oryginału, zaś artystka prowadzi konferansjerkę także w języku angielskim.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.