Cinema Paradiso

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 22 czerwca 2018, 19:00

Cinema Paradiso to koncert przebojów filmowych… Best film songs ever… Recital Joanny Trafas pod kierownictwem muzycznym i z akompaniamentem Aleksandra Brzezińskiego.

Joanna Trafas, krakowska sopranistka, aktorka musicalowa (m.in. Maria w West Side Story, Madame Giry w musicalu Upiór w operze) zaśpiewa polskie i światowe przeboje srebrnego ekranu. Specjalne aranżacje powstały wspólnie z towarzyszącym jej kompozytorem Aleksandrem Brzezińskim (twórcą muzyki teatralnej i wielu piosenek w tym m.in. słynnej "Bombonierki"). Artyści zapraszają na spotkanie m.in. z Ojcem Chrzestnym, Batmanem, agentami 07 i 007, Drużyną Pierścienia, Cruellą de Vil, a także do starego kina w Casablance, Baghdad Cafe, a nawet za Dziewiąte Wrota...

Koncert także dla cudzoziemców – utwory śpiewane w języku oryginału, zaś artystka prowadzi konferansjerkę także w języku angielskim.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.