Kolosowe spotkania w Dworku

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 17 lutego 2018, 17:00

W Dworku Białoprądnickim jest prawdziwy dreszcz emocji i są prawdziwe opowieści, często o rzeczach, które zwykłym zjadaczom chleba nie mieszczą się w głowie. Na kolosowych spotkaniach można rozmarzyć się i posiedzieć w atmosferze ludzi wędrujących, bądź wymienić się doświadczeniami zdobytymi podczas własnych wypraw. Na pokazach z najwybitniejszymi podróżnikami, alpinistami i żeglarzami publiczność wlewa się na scenę, pod ekran, gdzie stojąc, siedząc, leżąc – jak się da - chłonie relacje z niezwykłych wypraw. Partnerem wydarzenia jest największa globtroterska impreza w Polsce – Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY.

Spotkanie z Piotrem Strzeżyszem, jeden z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych polskich podróżników, nagrodzony Kolosem 2014 za „wytrwałość w próbach odnalezienia życiowej prawdy w podróży i odwagę przyjmowania tego, co przyniesie droga. Bądźcie koniecznie na Rowerem z Patagonii na Alaskę | Piotr Strzeżysz w Dwork

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.