Księgarnia Pod Globusem

Księgarnie i wydawnictwa

Miejsce od podłogi po sufit wypełnione książkami, pomiędzy którymi znalazło się akurat tyle miejsca, aby – regularnie w soboty w samo południe – spotykać się z najmłodszymi czytelnikami.

W ofercie: szeroki asortyment tytułów dla dzieci, dobra literatura i piękne albumy. Księgarnia dostarcza też książki na specjalne zamówienia, a jej pracownicy chętnie doradzą i podzielą się swoją wiedzą na temat tego wszystkie, co spoczywa na księgarskich półkach.

Podczas sobotnich spotkań – Bajki Pod Globusem – czytamy najlepsze książki dla dzieci i pod okiem fachowców tworzymy dzieła sztuki. Z przyjemnością również rozmawiamy o książkach – podczas spotkań autorskich, których gośćmi byli do tej pory Sławomir Mrożek, Mariusz Szczygieł, Zośka Papużanka, Łukasz Wojtusik, o. Leon Knabit, Stefan Hertmans czy Michael Crummey oraz w czasie Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych, kiedy rozmawiamy o wybranej książce.

Zapraszamy na czerwoną kanapę!

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.