Cracow Fashion Awards 2021 (live streaming)

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 26 marca 2021 - niedziela, 28 marca 2021

W trakcie weekendu Cracow Fashion Awards 2021, organizowanego przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru i Szkołę Kreatywnej Fotografii, moda i fotografia opanują Kraków.

W czasie weekendu będzie można przede wszystkim zobaczyć prestiżowy pokaz dyplomowy SAPU (27 marca o 18.30 w Nowohuckim Centrum Kultury, live streaming na kanale YouTube Krakowskich Szkół Artystycznych), w trakcie którego młodzi projektanci będą walczyć o Cracow Fashion Awards. W jury zasiądą uznane osobowości świata mody, m.in. Ada Fijał, Malwina Wędzikowska, Ilona Majer i Rafał Michalak (MMC), Anna Jatczak czy Elena Ciuprina. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube Krakowskie Szkoły Artystyczne.

W budynku SAPU przy ul. Zamoyskiego 52 zostanie otwarta wystawa fotografii mody SAPU in Pics, prezentująca współpracę młodych projektantów oraz fotografów, która będzie transmitowana na Instagramie sapu_fashion_school. Warto też wziąć udział w warsztacie online na temat stylizacji, który prowadzi dwójka influencerów związanych z SAPU - Monika Muratova oraz Adrian Fabian, finalista programu Stylowy Projekt.

Więcej informacji oraz zapisy: www.ksa.edu.pl.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.